Biblitoraf'ın Sevgililer Günü Haftasına Hazır Mısınız?

Bibliyoraf’ın Sevgililer Günü Haftasına Hazır Mısınız?

Bibliyoraf ekibi olarak eğlenceli içeriklerimizle 12- 17 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü’nü kutluyoruz. Bu yazımızda ise sizinle Sevgililer Günü Haftası içerik takvimimizi paylaşmak ve geçtiğimiz yıl bu haftada neler yapmıştık, bunları derlemek istedik. bibliyoraf sevgililer günü

Geçtiğimiz Yıl Sevgililer Günü Haftasında Neler Oldu?

1.Sevgililer Gününe Özel Kalbinizi Isıtacak Kitap Uyarlaması Önerileri

Kurucumuz Dilruba Kaplan tarafından yazılan bu yazıda, 14 Şubat’ta keyifle izlenecek kitap uyarlamalarını derlemiştik. Beş uyarlamaya yer verdiğimiz bu yazımızda dört film, bir diziden bahsetmiştik. Sizde 14 Şubat’ta sevgilinizle ya da tek başınıza izleyecek filmler arıyorsanız bu yazımıza mutlaka bakmalısınız.

başlık

2. Sizi Sevgililer Gününde Yalnız Olduğunuza Mutlu Edecek 5 Kitap!

Bu yazı sevgililer gününü yalnız geçirenler için. Selin Çolak tarafından yazılan bu yazıda kitaplardaki toksik ilişkilere göz atıyoruz. İşledikleri suçları eski eşine atanlar mı dersiniz, sırf canı sıkıldığı için eski eşine iftira atanlar mı.. Bu beş kitaplık listede yok yok. Ayrıca listedeki kitaplardan dördünün uyarlaması da mevcut. Beşinci ise hala yapım aşamasında.

bibliyoraf sevgililer günü

3. Sevgililer Günü Özel Dosyaları: En Sevdiğimiz Kitap Çiftleri

Pınar Görcelioğlu’nun kaleminden çıkan bu keyifli yazıda okurların çok sevdiği yedi kitap çiftini derledi. Yalnız küçük bir uyarı düşelim, söz konusu çiftlerin bazıları kitapların ve serilerin başında birlikte olmadığından yazımız ucundan spoiler içeriyor. Yazıda bahsettiğimiz kitaplar ise şu şekilde: Harry Potter, Dikenler ve Güller Sarayı, Alacakaranlık, Aşk ve Gurur, Açlık Oyunları, Senden Önce Ben ve Percy Jackson

4. Romantik Bir Kaçış: Sevdiğim Tüm Erkeklere, Şimdi ve Sonsuza Dek

Aynı isimli kitap serisinden uyarlanan bu film serisinin üçüncü filmi 14 Şubat’ta Netflix’te yayımlanmıştı. Biz de Bibliyoraf ekibi olarak kolları sıvamış ve sizler için eğlenceli ve oldukça detaylı bir karşılaştırma dosyası hazırlamıştık. Film ve kitap arasındaki farklılıkları öğrenmek için bu yazımıza bakmayı unutmayın!

Bu Yıl Sevgililer Günü Haftasında Neler Olacak?

Sıra geldi önümüzdeki günlerde yayımlayacağımız içeriklere… Her ne kadar sevgililer günü kutluyor olsak da kırık kalpleri ve bu günü yalnız geçiren okurlarımızı da düşünmeye çalıştık. Bu doğrultuda sizler için oldukça eğlenceli dört içerik daha hazırladık. Bu içerikler ve yayımlanacakları tarih ise işte şu şekilde:

  • 13 Şubat 2022 : Aşkın Deneysel Hali: Aşk Hipotezi – Ilgaz Çandar
  • 14 Şubat 2022: Romantik Kitapların Vazgeçilmezi Olan 5 Klişe – Dilruba Kaplan
  • 16 Şubat 2022: Acı, Gözyaşı ve Kalp Kırıklığı: Colleen Hoover Okuma Rehberi – Selin Çolak
  • 17 Şubat 2022: Bihter Ziyagil’in Okuma Listesi – Ilgaz Çandar

Bu yıl Sevgililer Günü’nü dolu dolu yaşamamıza olanak sağlayan Ilgaz’a teşekkür ederek bitirelim bu yazıyı. Bununla beraber, önce ortaya çıkardıkları bu güzel içerikler için çok sevgili Bibliyoraf ekibine sonra da siz değerli okurlarımıza çok teşekkür ederiz. Seneye bu yazımızın güncel versiyonunda tekrar görüşmek üzere. Yaratıcı içeriklerimizi bekleyiniz.

bibliyoraf sevgililer günü bibliyoraf sevgililer günü bibliyoraf sevgililer günü

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.