Ekibimiz

ekibimiz
Dilruba Kaplan
Kurucu

Hukuk Fakültesi dördüncü sınıf öğrencisiyim. Farklı kulüp, dernek ve oluşumlarda sosyal medya direktörü olarak görev aldım. Şu anda bir yayınevinde marka temsilcisi ve sosyal medya yöneticisi olarak çalışıyorum.

InstagramLinkedIn
Selin Çolak
Yayın Yönetmeni

Daha önce editör ve yazar olarak dört yıl boyunca iki farklı sitede çalıştım. Bunun yanında aynı süreçte kendi kitap blogumu da yönettim. Şimdi ise Bibliyoraf'ta yayın yönetmenliği, yazarlık ve içerik editörlüğü yapmaktayım.

BlogLinkedIn
Ekin Su Bağardı
Editör

Psikolojik danışmanım. Yaklaşık sekiz yıldır kitap okuyor ve yorumluyorum. 2021 yılının başında sosyal medyada ve sitede içerik editörü olarak Bibliyoraf'ta görev almaya başladım. Şu an ise yalnızca yazı editörlüğü yapıyorum.

InstagramInstagram
Aylin Efe
Editör

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisiyim. Uzun süredir aktif olmasam da altı yıl boyunca Instagram üzerinden kitap yorumladım. Şimdi ise Bibliyoraf ekibinde editör olarak yer almaktayım.

Goodreads
Kader Arslan
Proje Sorumlusu

Üç yıldır da Instagram üzerinden yorumlarımı paylaşıyorum. Çevre Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Aynı zamanda bölüm kulübünde dört yıldır aktif olarak görev alıyorum.

Instagram
Hande Kurtuluş
Podcast Sorumlusu

İngiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Uzun zamandır serbest olarak çevirmenlik ve editörlük yapıyorum. Bibliyoraf ekibinde Podcast Koordinatörü olarak katıldım ve çok heyecanlıyım!

Instagram
Sude Süne
Çeviri Yazı Sorumlusu

Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okuyorum. Küçüklüğümden beri de kitaplara ilgi duyuyorum. Yeni diller keşfetmeye de bayılıyorum. Bibliyoraf'ın çeviri ekibinin bir parçası olduğum için çok mutluyum!

Instagram
Pınar Görcelioğu
Yazar

Çocukluğumdan beri defterlere, bloglara, sitelere, fanzinlere en çok da kendi kendime yazdım, şimdi de Bibliyoraf'ta yazıyorum ve kendimi biraz evimde hissediyorum. Beni yalnız bırakmayan ve anlattıklarımı dinleyen herkese teşekkürler!

Instagram
Nazlı Sağlam
Yazar

Türk dili ve edebiyatı öğrencisiyim. Kitaplar hakkında konuşmaya ve yazmaya olan ilgim ve isteğim, Bibliyoraf ekibine yazar olarak katılmamı sağladı. Sitede yazdığım ve ekibin bir parçası olabildiğim için mutluyum.

Instagram
Öykü Sena Ömeroğlu
Yazar

Çocukluğumdan beri ne kadar okuduysam o kadar da yazmak istedim. Yıllarca kendi blogumda kitap yorumları paylaştım. Amatör dergilerde yazdım, gönüllü ekiplerde çalıştım. Şimdi de Bibliyoraf ekibinin gururlu bir üyesiyim.

Elif İdil Adalı
Yazar

Kendimi bildim bileli okumaya ve yazmaya olan tutkumun peşinden gidiyorum. O tutku beni Bibliyoraf'a getirdi ve şimdi büyük bir mutlulukla yazar ekibinde yer alıyorum. Ayrıca bolca kitaplardan bahsettiğim bir Instagram hesabım var.

Açelya Hızarcı
Yazar

Okumayı ve okuduklarım hakkında yazmayı ve konuşmayı çok seviyorum. Instagram hesabımda, Wannart'ta ve blogumda uzun süre kitap ve film incelemeleri yazdım. Şimdi ise yazar olarak Bibliyoraf.com'da yer alıyorum!

Defne Gülmen
Yazar

Yaklaşık bir yıl önce Instagram’da okuduğum kitaplar hakkında yazılar yazdığım bir blog hesabı açtım. Daha önce hiçbir sitede görev almadım. Şimdi de yazar olarak Bibliyoraf'a katıldım.

Instagram
Begümay Kocabaş
Yazar

Üç yıldır kitap ve sanat üzerine bir  blog yazıyorum. Bunun dışında çeşitli platformlarda kurgu yazıyorum ve yakın zamanda yazdığım kurguyla ödül aldım. Şimdi de Bibliyoraf'ta yazıyorum.

Instagram
Ilgaz Çandar
Yazar

Instagram hesabımda kitap yorumları paylaşıyorum, aynı zamanda daha önce gönüllü çalıştığım bir toplulukta dergi editörlüğü yaptım. Bibliyoraf'ta fikirlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Nice Kavak
İllustratör

Radyo, Televizyon ve Sinema ile Felsefe bölümü öğrencisiyim. Küçüklüğümden beri çizim yapıyorum. Yakın zamanda da dijital çizim yapmaya başladım. Şimdi de Bibliyoraf'ın sosyal medya ekibinde tasarımcı olarak yer alıyorum.

Blog
Fatma Eser
Tasarımcı

Gazi Üniversitesi Tekstil Tasarımı Mevzununum. Öğrencilik yıllarımdan beri grafik tasarım ile uğraşıyorum. Yazdığım hikâyelere illüstrasyonlar çiziyorum. Hikâyelerimi ve çizdiklerimi paylaştığım bir blog hesabım var. 

Lİnktreeİnstagram
Şevval Akyazıcı
Sosyal Medya İçerik Üreticisi

Kitap okumayı çok seviyorum ve üç senedir Instagram hesabımda kitap yorumları yazıyorum. Şimdi de Bibliyoraf'ın sosyal medya ekibinde içerik üreticisi olarak yer alıyorum.

Instagram
Alara Akdurgut
Sosyal Medya İçerik Üreticisi

Dilbilim öğrencisiyim. Farklı kültürlerle ilgili kitaplar okumayı, kitaplara çalma listesi hazırlamayı ve bunları insanlarla paylaşmayı çok seviyorum! Şimdi de Bibliyoraf'ın sosyal medya ekibinde içerik üreticisi olarak yer alıyorum.

Instagram
Tuva Sertel
Sosyal Medya İçerik Editörü

Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. Instagram'da okuduklarımı paylaşıyor, Goodreads'te de kitap yorumları yazıyorum. Okul kulüplerinde sosyal medya koordinatörlüğü yapıyorum. Yakın zamanda da Bibliyoraf'ta içerik editörü olarak görev almaya başladım.

InstagramGoodreads

Yazıyı burada paylaş! :

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.