Ekibimiz

ekibimiz
Dilruba Kaplan
Kurucu

Kendi blogum da dahil olmak üzere farklı platformlarda kitap yorumları ve yazılar yazdım. Çeşitli sitelerde ve kuruluşlarda sosyal medya sorumlusu olarak görev aldım. Şimdi de Bibliyoraf’ta yönetici olarak yer alıyorum.

InstagramLinkedIn
Selin Çolak
Yayın Yönetmeni

Daha önce editör ve yazar olarak dört yıl boyunca iki farklı sitede çalıştım. Bunun yanında aynı süreçte kendi kitap blogumu da yönettim. Şimdi ise Bibliyoraf'ta yayın yönetmenliği, yazarlık ve içerik editörlüğü yapmaktayım.

BlogLinkedIn
Aydan Yalçın
Editör

Yaklaşık beş-altı yıldır kitap bloggerlığı yapıyorum. Bu süreç içerisinde çeşitli yayınevlerinde de lektörlük yaptım. Pandemi nedeniyle evde olduğumuz günlerde ise freelance editörlük ve çevirmenlik yapmaya başladım. 

TwitterInstagram
Aylin Efe
Editör

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisiyim. Uzun süredir aktif olmasam da altı yıl boyunca Instagram üzerinden kitap yorumladım. Şimdi ise Bibliyoraf ekibinde editör olarak yer almaktayım.

Goodreads
Ekin Su Bağardı
Editör

Psikolojik danışmanlık öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır kitap okuyor ve yorumluyorum. Çok uzun bir aradan sonra, sosyal medyada içerik ve sitede yazı editörü olarak Bibliyoraf'ta görev almaya başladım.

InstagramInstagram
Kader Arslan
Proje Sorumlusu

Üç yıldır da Instagram üzerinden yorumlarımı paylaşıyorum. Çevre Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Aynı zamanda bölüm kulübünde dört yıldır aktif olarak görev alıyorum.

Instagram
Sinan Doğukan Yılmaz
Proje Sorumlusu

Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyorum. Kitap okumayı ve podcast dinlemeyi çok seviyorum. Kelimelerin büyülü olduğuna ve bu büyünün yolumu Bibliyoraf ile kesiştirdiğine inanıyorum.

Instagram
Hande Kurtuluş
Podcast Sorumlusu

İngiliz dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Uzun zamandır serbest olarak çevirmenlik ve editörlük yapıyorum. Bibliyoraf ekibinde Podcast Koordinatörü olarak katıldım ve yeni bir yola adım atacağım için çok heyecanlıyım!

Instagram
Esma Mina Yıldız
Çeviri Yazı Sorumlusu

19 yaşındayım ve Yıldız Teknik Üniversitesinde Kimya Bölümü öğrencisiyim. Kitap okumadığım zamanlarda bölümümle alakalı ilginç bulduğum makaleleri çeviriyorum. Kitap severlerin buluştuğu bu ekipte olduğum için çok heyecanlıyım.

Instagram
Seda Zorlu
Çeviri Yazı Sorumlusu

Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi matematik mezunuyum. Kendimi bildim bileli kitap okurum. Öğretmenlik mesleğini bırakıp kitaplarla iç içe olabileceğim bir şeyler yapmak istediğim için Bibliyoraf ekibine dahil oldum

Instagram
Melih Yücel
Haber Sorumlusu

Lise ikinci sınıf öğrenicisiyim. Daha önce hiçbir mecrada yazılarımı paylaşmamıştım, ilk defa böyle bir projede haber sorumlusu olarak yer alıyorum. Böyle bir platformda yer alabildiğim için oldukça heyecanlıyım!

Instagram
Pınar Görcelioğu
Yazar

Çocukluğumdan beri defterlere, bloglara, sitelere, fanzinlere en çok da kendi kendime yazdım, şimdi de Bibliyoraf'ta yazıyorum ve kendimi biraz evimde hissediyorum. Beni yalnız bırakmayan ve anlattıklarımı dinleyen herkese teşekkürler!

Instagram
Ilgaz Çandar
Yazar

Instagram hesabımda kitap yorumları paylaşıyorum, aynı zamanda daha önce gönüllü çalıştığım bir toplulukta dergi editörlüğü yaptım. Bibliyoraf'ta fikirlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Defne Gülmen
Yazar

Yaklaşık bir yıl önce Instagram’da okuduğum kitaplar hakkında yazılar yazdığım bir blog hesabı açtım. Daha önce hiçbir sitede görev almadım. Şimdi de yazar olarak Bibliyoraf'a katıldım.

Instagram
Begümay Kocabaş
Yazar

Üç yıldır kitap ve sanat üzerine bir  blog yazıyorum. Bunun dışında çeşitli platformlarda kurgu yazıyorum ve yakın zamanda yazdığım kurguyla ödül aldım. Şimdi de Bibliyoraf'ta yazıyorum.

Instagram
Elif İdil Adalı
Yazar

Kendimi bildim bileli okumaya ve yazmaya büyük bir ilgim var. Yaklaşık 3 yıldır okuduklarımı ve yazdıklarımı paylaştığım bir Instagram hesabım var. Ayrıca Medium'da blog yazıları yazıyorum. Şimdi de Bibliyoraf ekibine yazar olarak katıldım.

İrem Tunç
Yazar

Uzun yıllardır kitap bloggerlığı yapıyorum. Çeşitli yazarlarla yayına hazırlanan kitap dosyaları üzerinde birebir çalıştım ve başka kitapların son okuma süreçleriyle ilgilendim. Şu an Bibliyoraf ekibinde yazar olarak yer alıyorum.

Instagram
Beyza Bircan
Yazar

Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü son sınıf öğrencisiyim. Uzun süredir kitap yorumlarımı paylaştığım bir blog hesabım ve Youtube kanalım var. Şimdi de bu güzel ekiple birlikte Bibliyoraf’ta yazar olarak yer alıyorum.

Instagram
Murat Çepni
Yazar
1000KitapInstagram
Nice Kavak
İllustratör

Radyo, Televizyon ve Sinema ile Felsefe bölümü öğrencisiyim. Küçüklüğümden beri çizim yapıyorum. Yakın zamanda da dijital çizim yapmaya başladım. Şimdi de Bibliyoraf'ın sosyal medya ekibinde tasarımcı olarak yer alıyorum.

Blog
Şeyda Pekdemir
Tasarımcı

2019 yılından beri hem grafik tasarım hem de video kurgu işleriyle aktif olarak ilgilenmekteyim. Şimdilerde bir yandan kendimi tasarım alanında geliştirirken diğer yandan da farlı mecralarda çeşitli işler üretiyorum.

Instagram
Tuva Sertel
Sosyal Medya İçerik Editörü

Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. Instagram'da okuduklarımı paylaşıyor, Goodreads'te de kitap yorumları yazıyorum. Okul kulüplerinde sosyal medya koordinatörlüğü yapıyorum. Yakın zamanda da Bibliyoraf'ta içerik editörü olarak görev almaya başladım.

InstagramGoodreads
Şevval Akyazıcı
Sosyal Medya İçerik Üreticisi

Çocukluğumdan beri kitap okumayı çok seviyorum. Yaklaşık üç senedir Instagram hesabımda kitap yorumları yazıyorum. Şimdi de Bibliyoraf'ın sosyal medya ekibinde içerik üreticisi olarak yer almaya başladım.

Instagram
Alara Akdurgut
Sosyal Medya İçerik Üreticisi

Dilbilim öğrencisiyim. Farklı kültürlerle ilgili kitaplar okumayı, kitaplara çalma listesi hazırlamayı ve bunları insanlarla paylaşmayı çok seviyorum! Şimdi de Bibliyoraf'ın sosyal medya ekibinde içerik üreticisi olarak yer alıyorum.

Instagram
Sare Orakçı
Youtube Sorumlusu

Kitaplarla ilgili düşüncelerimi hem Instagram hem de Youtube'da paylaşıyorum. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyorum. Konuşarak kendimi ifade etmeye bayıldığım için Bibliyoraf'ın Youtube hesabında çalışmak için çok heyecanlıyım!

Instagram

Yazıyı burada paylaş! :

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.