Hakkımızda

hakkımızda

Yayın sektörüne taze bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Bibliyoraf ailesi olarak yayın hayatımıza 2021 yılı ile başladık. Amacımız, edebiyat ve yayın dünyasının her kesimine ulaşıp farklı kesimlerden okurları tek bir platformda birleştirmek.

Bibliyoraf ailesi olarak; okuyucularımıza yol gösterecek okuma rehberleri, onları yayın sektörünün arka planıyla tanıştıracak yazı serileri, onların keyifli zaman geçirmesini sağlayacak testleri ve çok daha fazlasıyla geniş bir içerik yelpazesi sunuyoruz.

Amaçlarımızdan biri de içinde bulunduğumuz yayın sektörünün en büyük sorunu olan haber eksiğini gidermek. Okuyucularımızı kaliteli, güncel ve kapsamlı haber yazılarıyla buluşturmayı hedefleyerek sağlam bir ekiple yola çıktık. Küçük ama titizlikle seçilmiş dinamik ekibimizle başladığımız bu yolda heyecanımıza ortak olmanızı bekliyoruz! Ekip çalışması, planlama ve iletişime oldukça önem vererek takım arkadaşlarımızı seçerken bunları da göz önünde bulundurduk. Alanında deneyimli yayın yönetmeni ve editörlerinden, haber sorumluları ve yazarlarına kadar on numara beş yıldız bir ekip sizi bekliyor.

Peki Bibliyoraf’ı bu kadar yenilikçi ve eğlenceli kılan ne? Bibliyoraf yalnızca etkin bir kitap blogu olmakla kalmayıp farklı alanlarda da karşımıza çıkıyor. Planladığı eğlenceli atölyeleri, çeşitli yarışmaları ve edebiyat dünyasından farklı insanları sizlerle buluşturmayı amaçladığı etkinlikleriyle okuyucularını geniş bir dünyaya davet ediyor. Ayrıca okuyucularımızla daha samimi bir ortamda buluşmaktan mutluluk duyan Bibliyoraf, sosyal medyada da oldukça aktif. Okuyucularımıza eğlenceli sosyal medya içeriklerimiz ve samimi ekibimizle takip etmekten zevk alacağınız keyifli bir platform sunuyoruz.

Her geçen gün sizlerle birlikte büyümeye, gelişmeye ve yazmaya devam edeceğiz. Bize katıldığınız için teşekkür ederiz. Keyifli okumalar dileriz.

Bibliyoraf Ailesi.

Yazıyı burada paylaş:

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.