Hangi Netflix Uyarlamasını Mutlaka İzlemelisin?

Hangi Netflix Uyarlamasını Mutlaka İzlemelisin?

Netflix’in popüler uyarlamalarından hangisi izlemesin, öğrenmeye var mısın? Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! netflix

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Mesela Pinokyo bugün hala bir yetişkine dürüstlüğün önemini, Çirkin Ördek Yavrusu farklılığın bir sorun olmadığını hatırlatabilir. Yetişkin bir birey, hiçbir şey öğrenmek istemese bile gerçek dünyanın yorgunluğundan ve kaosundan uzaklaşmak, her zaman iyi kalplilerin kazandığı bir dünyada düş kurmak isteyebilir. Çünkü masalların dünyasında kötülerin kazanmasına yer yoktur ve adalet her zaman yerini bulur. Biz gençler ve yetişkinler olarak kaç yaşımıza gelirsek gelelim bazen bunu hatırlamaya hala ihtiyaç duyabiliyoruz.

Netflix Netflixhttps://www.opinionstage.com/dashboard/personalities/829684/edit


Bu test Selin Çolak ve Dilruba Kaplan ortaklığında hazırlanmıştır.

Beğenebileceğiniz diğer içeriklerimiz:

Yazıyı burada paylaş:

Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin!

Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin!

Ancak ve ancak. Lakin fakat ama. Çünkü ve çünkü. Veya ya da. Belki mademki. Ancak ve ancak. Lakin fakat ama. Çünkü ve çünkü. Veya ya da. Belki mademki. Ancak ve ancak. Lakin fakat ama. Çünkü ve çünkü. Veya ya da. Belki mademki.

kurucu, yazar, sosyal medya sorumlusu ve güvenlik şefi :)
Yazı oluşturuldu 26

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.