Sen ve Parterin Hangi İkonik Kitap Çiftisiniz?

Sen ve Partnerin Hangi İkonik Kitap Çiftisiniz?

sen ve partnerin hangi ikonik kitap çiftisiniz

Kitap kurdu çiftler, toplanın çünkü bu test sizler için özenle hazırlandı. Seçimlerinize göre partneriniz ve siz çok sevdiğimiz bu ikonik çiftlerden hangisisiniz? Çözün ve sonucunuzu bizimle paylaşın!

Dikkat! Bu test yüklü miktarda aşk ve sevgi içerir.

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Bu test Nisa Sümertekin ve Öykü Sıla Salkım ortaklığında, Pınar Görcelioğlu’nun Sevgililer Günü Özel Dosyaları: En Sevdiğimiz Kitap Çiftleri yazısından yola çıkarak hazırlanmıştır.

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Me Before You; Hikayenin devamında ise aralarındaki ilişkinin zamanla gelişmesine. Yazın birlikte harika zaman geçiren ikilinin arasında önce ekonomik farklılıklar baş gösterse de, II. Dünya Savaşı’yla her şey alt üst oluyor. Bibliyoraf’ta sevgililer günü haftası tam gaz devam ediyor! Fakat farklı bir konseptle… Bu yazıda bekarlık sultanlıktır deyip arkamıza yaslanacağız ve ailelerinin kuyusunu kazan çiftleri konuşacağız. Hazırsanız, başlayalım. Bu liste için araştırma yaparken aklıma ilk gelen kitap Kayıp Kız oldu. Sonuçta toksik ilişkiler içinde gezeceğimiz bu yazıda bu ikisinden daha kötüsü yok, henüz. Bibliyoraf’ta sevgililer günü haftası tam gaz devam ediyor! Fakat farklı bir konseptle… Bu yazıda bekarlık sultanlıktır deyip arkamıza yaslanacağız ve ailelerinin kuyusunu kazan çiftleri konuşacağız. Hazırsanız, başlayalım. Bu liste için araştırma yaparken aklıma ilk gelen kitap Kayıp Kız oldu. Sonuçta toksik ilişkiler içinde gezeceğimiz bu yazıda bu ikisinden daha kötüsü yok, henüz.

Sen ve Partnerin Hangi İkonik Kitap Çiftisiniz? Gillian Flynn oldukça iyi bir yazar. Yani bu tarz kitaplarda hep bir twist olur ama bunu bekleyen var mıydı gerçekten? Kitabı okumamış olanlar için elbette ki detaya girmeyeceğim ama ben kitabın sonunu hala üzerimden atamadım. Nick ve Amy arasındaki bu toksik ilişki kitabı bu liste de birinci sıraya yerleştiriyor. Son yılların en çok satan psikolojik gerilim kitaplarından biri olan Trendeki Kız’da yolumuz Rachel, Megan, Anna ve Tom ile kesişiyor.

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.