Hangi Percy Jackson Karakterisin?

Hangi Percy Jackson Karakterisin?

Hangi Percy Jackson karakteri olduğunu öğrenmeye hazır mısın? Rick Riordan’ın çok sevilen kitabı Percy Jackson ve yan serisi Olimpos Kahramanları karakterlerini baz alarak hazırladığımız bu testte bakalım hangi ikonik karakter çıkacaksın! Sonuçlarını bizimle paylaşmayı unutma!

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Kapak görselindeki çizim Hannah‘ya aittir.

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

en sevdiğimiz serilere; ne kadar hakim olduğunu öğrenme zamanı. , genç yetişkin kurgulardan en sevdiğimiz serilere; ne kadar hakim olduğunu öğrenme zamanı. Ama ve fakat. Lakin ve lakin. Yalnız. Veya de veyahut ya da. Ve ancak ve ancak.

Percy Jackson

Merhaba sevgili okur! Bu hafta diğer testlerimizden farklı ama bir o kadar da eğlenceli bir tanesiyle birlikteyiz. Hepimizin çok sevdiği ve bir türlü dilinden düşürmediği kitaplarla ilgili bu testimiz, sizlere vereceğimiz kimisi eksik kimisi absürt ipuçları ve sizin yapacağınız tahminler ile ilerliyor. Bakalım verdiğimiz ipuçlarından doğru kitabı bulabilecek misin? Bestsellerlardan klasiklere, genç yetişkin kurgulardan en sevdiğimiz serilere; ne kadar hakim olduğunu öğrenme zamanı. 

Percy Jackson Merhaba sevgili okur! Bu hafta diğer testlerimizden farklı ama bir o kadar da eğlenceli bir tanesiyle birlikteyiz. Hepimizin çok sevdiği ve bir türlü dilinden düşürmediği kitaplarla ilgili bu testimiz, sizlere vereceğimiz kimisi eksik kimisi absürt ipuçları ve sizin yapacağınız tahminler ile ilerliyor. Bakalım verdiğimiz ipuçlarından doğru kitabı bulabilecek misin? Bestsellerlardan klasiklere, genç yetişkin kurgulardan en sevdiğimiz serilere; ne kadar hakim olduğunu öğrenme zamanı. tahm

Rick Riordan’ın çok sevilen kitabı Percy Jackson ve yan serisi Olimpos Kahramanları karakterlerini baz alarak hazırladığımız bu testte bakalım hangi ikonik karakter çıkacaksın. Sonuçlarını bizimle paylaşmayı unutma! estlerimizden farklı ama bir o kadar da eğlenceli bir tanesiyle birlikteyiz. Hepimizin çok sevdiği ve bir türlü dilinden düşürmediği kitaplarla ilgili bu testimiz, sizlere vereceğimiz kimisi eksik kimisi absürt ipuçları ve sizin yapacağınız tahminler ile ilerliyor. Bakalım verdiğimiz ipuçlarından doğru kitabı bulabilecek misin? Bestsellerlardan klasiklere, genç yetişkin kurgulardan

Percy

Yazıyı burada paylaş:

Yazı oluşturuldu 20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.