Test: Bu Sevilen Grisha Karakterlerinden Hangisisin?

Test: Sevilen Grisha Karakterlerinden Hangisisin?

Leigh Bardugo’nun popüler serisi Grisha Üçlemesi’den uyarlanan ve ilk kitapla aynı ismi paylaşan Shadow & Bone’un ilk sezonu 2021 yılında yayımlanmıştı. Uzun bir aradan sonra dizinin ikinci sezonu da izleyicisiyle buluştu.

Peki bu macerayı bir de Bibliyoraf’ta yaşamaya hazır mısınız? Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün!

/12

1 / 12

Hadi en korktuğun şey ile başlayalım. Aşağıdaki seçeneklerden seni en çok korkutan durumu seç!

2 / 12

En iyi olduğun konu hangisi?

3 / 12

Bir kitapta yaşasaydın hangi karakter olurdun?

4 / 12

Aşağıdaki yerlerden hangisinde yaşamak isterdin?

5 / 12

Hangi fantastik dünyaya ait olmak isterdin?

6 / 12

Hangi Grisha sınıfı sana daha yakın geliyor?

7 / 12

Hadi biraz da tarzından bahsedelim... Aşağıdakilerden hangisinin içinde daha rahat hissedersin?

8 / 12

Bir soygun ekibinde hangi konumda olurdun?

9 / 12

Bunlardan hangisini yapma ihtimalin çok yüksek?

10 / 12

Peki İnsanlara güvenir misin?

11 / 12

Sırada oldukça ürkütücü bir soru var. Karanlıktan korkar mısın?

12 / 12

Baskı altında nasılsın?

Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün!

başlık grisha

Dikenlerin Dili şu anda kutulu olarak satıldığından dolayı kitap sitelerinin çoğunda arka kapak yazısı yazmıyor. Sizin için arka kapakta yer alan bilgileri şöyle çevirdim1: Dikenlerin Dili şu anda kutulu olarak satıldığından dolayı kitap sitelerinin çoğunda arka kapak yazısı yazmıyor. Sizin için arka kapakta yer alan bilgileri şöyle çevirdim1: Fantastik dediğimizde ilk akla gelen serilerden olan Grisha serisinin ara kitabı Dikenlerin Dili’ni okumak için sabırsızlanıyorum. Leigh Bardugo’nun efsaneleşmiş dilinin masallar üzerindeki büyüleyici etkisi heyecanımı katbekat arttırıyor diyebilirim. Şimdiden hepimize iyi okumalar, hoşça kalın!

Fantastik dediğimizde ilk akla gelen serilerden olan Grisha serisinin ara kitabı Dikenlerin Dili’ni okumak için sabırsızlanıyorum. Leigh Bardugo’nun efsaneleşmiş dilinin masallar üzerindeki büyüleyici etkisi heyecanımı katbekat arttırıyor diyebilirim. Şimdiden hepimize iyi okumalar, hoşça kalın! Fantastik dediğimizde ilk akla gelen serilerden olan Grisha serisinin ara kitabı Dikenlerin Dili’ni okumak için sabırsızlanıyorum. Leigh Bardugo’nun efsaneleşmiş dilinin masallar üzerindeki büyüleyici etkisi heyecanımı katbekat arttırıyor diyebilirim. Şimdiden hepimize iyi okumalar, hoşça kalın!

Bu test Begümay Kocabaş, Aleyna Karahan ve Selin Çolak ortaklığında oluşturulmuştur.

başlık

Ama fakat lakin. Çünkü ya da. Belki ve veya ile. Ancak ve ancak. Fakat ama lakin. De. Ama fakat lakin. Çünkü ya da. Belki ve veya ile. Ancak ve ancak. Fakat ama lakin. De.

Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün!

Beğenebileceğiniz diğer içeriklerimiz:

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.