Hangi Tür Romantik Kitap Karakterisin?

Hangi Tür Romantik Kitap Karakterisin?

Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar fark etmez. İçimizi ısıtan, bizi ağlatan, güldüren romantik kitaplar okumayı hepimiz seviyoruz. Bu hikâyeler bazen bir kasabada, bazen büyük bir şehirde, bazen bir işyerinde, aslında hayatın her alanında geçiyor. Eh, öyleyse bakalım siz hangi tür romantik kitap karakterisiniz!

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar fark etmez. İçimizi ısıtan, bizi ağlatan, güldüren romantik kitaplar okumayı hepimiz seviyoruz. Bu hikâyeler bazen bir kasabada, bazen büyük bir şehirde. Bazen bir işyerinde, aslında hayatın her alanında geçiyor. Eh, öyleyse bakalım siz hangi tür romantik kitap karakterisiniz! Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar fark etmez. İçimizi ısıtan, bizi ağlatan, güldüren romantik kitaplar okumayı hepimiz seviyoruz. Bu hikâyeler bazen bir kasabada, bazen büyük bir şehirde. Bazen bir işyerinde, aslında hayatın her alanında geçiyor. Eh, öyleyse bakalım siz hangi tür romantik kitap karakterisiniz! Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat. Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat. Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat.

romantik kitap

Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat. Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat. Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar fark etmez. İçimizi ısıtan, bizi ağlatan, güldüren romantik kitaplar okumayı hepimiz seviyoruz. Bu hikâyeler bazen bir kasabada, bazen büyük bir şehirde. Bazen bir işyerinde, aslında hayatın her alanında geçiyor. Eh, öyleyse bakalım siz hangi tür romantik kitap karakterisiniz! Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar fark etmez. İçimizi ısıtan, bizi ağlatan, güldüren romantik kitaplar okumayı hepimiz seviyoruz. Bu hikâyeler bazen bir kasabada, bazen büyük bir şehirde. Bazen bir işyerinde, aslında hayatın her alanında geçiyor. Eh, öyleyse bakalım siz hangi tür romantik kitap karakterisiniz! Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat. Ama fakat ancak ve ancak Çünkü. Ama ve ile de. Ancak ve fakat.

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Okumayı ve okuduklarım hakkında yazmayı çok seviyorum. İnstagram hesabımda, Wannartta ve blogumda uzun süre kitap/film incelemeleri yazdım. Şimdiyse Bibliyoraf’ta yazarım!
Yazı oluşturuldu 14

Hangi Tür Romantik Kitap Karakterisin?” üzerine 2 görüş

  1. Geldi benim terapi seansım… Ne kadar heyecanlı olduğumu artık anlatmama gerek var mı, bence yok. Beklentimin üzerinde olduğuna eminim ve bu çok hoşuma gidiyor. Emeğe geçen herkese sonsuz teşekkür ve sevgiler. Harikasınız<3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.