Bibliyoraf Ekibinin Favori Kitaplarından Hangisini Okumalısın?

Bibliyoraf Ekibinin Favori Kitaplarından Hangisini Okumalısın?


Bibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler için favori kitaplarımızı seçtik! Her birimizin favori kitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş. Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın!

boşluk boşluk boşluk

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10


Peki sen hangi ekip üyesi çıktın? Sonuçları yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutma! Testimizde yer alan ekip üyelerimizin yazılarını fotoğraflarına tıklayarak inceleyebilirsin.

Bu test Dilruba Kaplan tarafından hazırlanmıştır.

Beğenebileceğiniz diğer testlerimiz:

B

ibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler için kitaplarımızı seçtik! Her birimizinkitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş. Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın. Bibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler için kitaplarımızı seçtik! Her birimizin kitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş. Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın.Bibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler için kitaplarımızı seçtik! Her birimizin kitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş. Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın.Bibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler için kitaplarımızı seçtik! Her birimizin kitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş.

favori

Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın.Bibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler içinkitaplarımızı seçtik! Her birimizin kitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş. Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın.Bibliyoraf ekibi olarak bir araya geldik ve biraz zorlansak da sizler için favori kitaplarımızı seçtik! Her birimizinkitabına göre şekillenen soruları kendi zevkine ve karakterine göre cevapla, sonuca ulaş. Bakalım ekibimizden kiminle zevkin daha çok uyuşuyor ve hangi kitabı hemen okumalısın

Yazıyı burada paylaş :

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.