Test: Hangi Kitabın Ana Karakterisin?

Test: Hangi Kitabın Ana Karakterisin?

Kitaplığımızdaki romanlar sayesinde maceradan maceraya atlıyor, farklı evrenlere konuk oluyoruz. Fakat bunu yaparken başkalarının hikâyesini okuyor ve onların serüvenlerine eşlik ediyoruz. Peki ya ana karakter biz olsaydık, ne tür bir kitapta yer alırdık? Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! ana karakter testi

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

ana karakter testi

Kitaplığımızdaki romanlar sayesinde maceradan maceraya atlıyor, farklı evrenlere konuk oluyoruz. Fakat bunu yaparken başkalarının hikâyesini okuyor ve onların serüvenlerine eşlik ediyoruz. Peki ya ana karakter biz olsaydık, ne tür bir kitapta yer alırdık? Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! Kitaplığımızdaki romanlar sayesinde maceradan maceraya atlıyor, farklı evrenlere konuk oluyoruz. Fakat bunu yaparken başkalarının hikâyesini okuyor ve onların serüvenlerine eşlik ediyoruz. Peki ya ana karakter biz olsaydık, ne tür bir kitapta yer alırdık? Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! Ama fakat ancak ve ancak. Lakin çünkü. Ama ve ya da. Ve veya ya da. İle de ki lakin. Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! Kitaplığımızdaki romanlar sayesinde maceradan maceraya atlıyor, farklı evrenlere konuk oluyoruz. Fakat bunu yaparken başkalarının hikâyesini okuyor ve onların serüvenlerine eşlik ediyoruz. Peki ya ana karakter biz olsaydık, ne tür bir kitapta yer alırdık?

Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! Ama fakat ancak ve ancak. Lakin çünkü. Ama ve ya da. Ve veya ya da. İle de ki lakin. Kitaplığımızdaki romanlar sayesinde maceradan maceraya atlıyor, farklı evrenlere konuk oluyoruz. Fakat bunu yaparken başkalarının hikâyesini okuyor ve onların serüvenlerine eşlik ediyoruz. Peki ya ana karakter biz olsaydık, ne tür bir kitapta yer alırdık? Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! Kitaplığımızdaki romanlar sayesinde maceradan maceraya atlıyor, farklı evrenlere konuk oluyoruz. Fakat bunu yaparken başkalarının hikâyesini okuyor ve onların serüvenlerine eşlik ediyoruz. Peki ya ana karakter biz olsaydık, ne tür bir kitapta yer alırdık? Bir kitap karakteri olduğunu unutmadan soruları çöz ve sonucu öğren! Ama fakat ancak ve ancak. Lakin çünkü. Ama ve ya da. Ve veya ya da. İle de ki lakin.

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Okumayı ve okuduklarım hakkında yazmayı çok seviyorum. İnstagram hesabımda, Wannartta ve blogumda uzun süre kitap/film incelemeleri yazdım. Şimdiyse Bibliyoraf’ta yazarım!
Yazı oluşturuldu 14

Test: Hangi Kitabın Ana Karakterisin?” üzerine 2 görüş

  1. Açelya test hazırlamış ben durur muyum? Durmam. En çok fanatiği benim. Aksini iddia edebilirsiniz ama rica ederim etmeyin. Çözmek için çok heyecanlıyım. Sırf bunun için özel bir zaman ayırdım. Öyle bir sevda. Tesekkurler tesekkurler<3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.