Hangi Gölge Avcısı Ailesinden Geliyorsun?

Hangi Gölge Avcısı Ailesinden Geliyorsun?

Vakit geldi! Sırada Cassandra Clare evrenine konuk olup hangi Gölge Avcısı ailesinin soyundan geldiğini bulmak var! Testi çöz ve bu evrenin zengin geçmişe sahip önemli ailelerinden hangisine dahilsin öğren!

Not: Serideki hoşlandığınız karakterlerle aynı aileden gelmeniz bizim suçumuz değildir. Lütfen alanında uzman biriyle görüşünüz.

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Arkadaşlar beni bekler. Bugün harika. Falan filan aman aman. Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Gölge avcısı. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Arkadaşlar beni bekler. Bugün harika. Falan filan aman aman. Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Arkadaşlar beni bekler. Bugün harika. Falan filan aman aman. Sabah kalktım. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da fakat. Lakin ama çünkü. Fakat ve lakin. Ama ve ya da. Fakat çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da fakat. Lakin ama çünkü. Fakat ve lakin. Ama ve ya da. Fakat çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da fakat. Lakin ama çünkü. Fakat ve lakin. Ama ve ya da. Fakat çünkü.

Bugün yine çok geç kaldım. Gölge avcısı. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Arkadaşlar beni bekler. Bugün harika. Falan filan aman aman. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Arkadaşlar beni bekler. Bugün harika. Falan filan aman aman. Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Gölge avcısı.

Yazıyı burada paylaş:

Yazı oluşturuldu 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.