Seçimlerine Göre Hangi Kitap Klişesini Okumalısın?

Seçimlerine Göre Hangi Kitap Klişesini Okumalısın?

Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk alıyorlar ki, bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken klişe hangisiymiş! 

/10
Tarafından oluşturuldu Açelya Hızarcı

Kitap Testleri

1 / 10

2 / 10

3 / 10

 

 

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk alıyorlar ki, bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk alıyorlar ki, bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var!

başlık klişe

Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk alıyorlar ki. Bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk. Alıyorlar ki, bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk alıyorlar ki. Bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! 

Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan zevk alıyorlar ki. Bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! Hepimizin okunmaktan zevk aldığı klişeler var! Bazen de adı geçince bile kitaptan soğuduğumuz… Eh yazarlar da, bizim okunmaktan zevk aldığımız kadar yazmaktan. Zevk alıyorlar ki, bazı kitap klişeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. Öyleyse testimize geçelim, bakalım sizin okumanız gereken hangisiymiş! 

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Okumayı ve okuduklarım hakkında yazmayı çok seviyorum. İnstagram hesabımda, Wannartta ve blogumda uzun süre kitap/film incelemeleri yazdım. Şimdiyse Bibliyoraf’ta yazarım!
Yazı oluşturuldu 14

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.