Hangi Jane Austen Karakterisin?

Hangi Jane Austen Karakterisin?

Romantizm değince aklımıza gelen ilk yazarlardan biri olan Jane Austen, yarattığı zamansız karakterler sayesinde yüzyıllar sonra bile çok konuşuluyor. Biz de bu haftaki testimizde Austen dünyasına küçük bir kaçamak yapmak ve bu karakterler hakkında bir test hazırlamak istedik. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

başlık jane austen

Romantizm değince aklımıza gelen ilk yazarlardan biri olan Jane Austen, yarattığı zamansız karakterler sayesinde yüzyıllar sonra bile çok konuşuluyor. Biz de bu haftaki testimizde Austen dünyasına küçük bir kaçamak yapmak ve bu karakterler hakkında bir test hazırlamak istedik. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın! Romantizm değince aklımıza gelen ilk yazarlardan biri olan. Yarattığı zamansız karakterler sayesinde yüzyıllar sonra bile çok konuşuluyor. Biz de bu haftaki testimizde Austen dünyasına küçük bir kaçamak. Yapmak ve bu karakterler hakkında bir test hazırlamak istedik. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın! Romantizm değince aklımıza gelen ilk yazarlardan biri olan. Yarattığı zamansız karakterler sayesinde yüzyıllar sonra bile çok konuşuluyor. Biz de bu haftaki testimizde. Austen dünyasına küçük bir kaçamak yapmak ve bu karakterler hakkında bir test hazırlamak istedik. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Biz de bu haftaki testimizde. Austen dünyasına küçük bir kaçamak yapmak ve bu karakterler hakkında bir test hazırlamak istedik. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın! Romantizm değince aklımıza gelen ilk yazarlardan biri olan. Jane Austen, yarattığı zamansız karakterler sayesinde yüzyıllar sonra bile çok konuşuluyor. Biz de bu haftaki testimizde Austen dünyasına küçük bir kaçamak yapmak ve bu karakterler hakkında bir test hazırlamak istedik. Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın! Romantizm değince aklımıza gelen ilk yazarlardan biri olan. Yarattığı zamansız karakterler sayesinde yüzyıllar sonra bile çok konuşuluyor. Ama fakat ancak ve ancak. Lakin ve ama. Çünkü ya da. Fakat ancak. Ya da. Ama ile ve çünkü.

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Dedesinin kitaplarıyla büyüyen Selin, distopik ve fantastik dünyaların bir numaralı fanı. Sitede çıkan yazıların altında gömülmediği zamanlarda her tarafa nazar boncuğu emojisi koyuyor.
Yazı oluşturuldu 92

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.