Bibliyoraf’ın Okuma Kulüpleri Açıldı!

Bibliyoraf’ın Okuma Kulüpleri Açıldı!

Yaklaşık iki yıldır yayın hayatını sürdüren Bibliyoraf, okuma kulüpleriyle birlikte okurlarını daha geniş bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor. Okuma kulüpleri ve başvuru formuyla ilgili detayları öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin! bibliyoraf okuma kulübü

Bibliyoraf Okuma Kulübü Nedir?

2021 yılından beri Bibliyoraf olarak ilk amacımız her zaman farklı kesimlerden okurları tek bir platformda toplamak ve yayıncılık sektörüyle edebiyat dünyasının merkezi haline gelmek oldu. İki yıl boyunca bu amacımızı gerçekleştirmek için çeşitli girişimlerde bulunduk. Bu uzun süreçten sonra size Bibliyoraf Okuma Kulübü’nü duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bibliyoraf Okuma Kulübü’nde her ay önceden seçtiğimiz bir kitabı okuyacak ve ay sonunda online bir şekilde bir araya geleceğiz. Bu şekilde hem kitap üzerine tartışacak hem de toplu okuma hareketi gerçekleştirmiş olacağız. Oyun ve sohbet geceleri ile destekleyeceğimiz toplantılarımızda samimi bir ortam oluşturmak ve sizlerle kitaplar hakkında konuşmak için sabırsızlanıyoruz.

Ayrıca 2023 yılı boyunca Bibliyoraf’ın kitap kulüpleri kapsamında sizlerin isteklerine göre birkaç kulüp daha açmayı planlıyoruz. Bu noktada amacımız her kesimden okura hitap edebilecek kulüpler kurup, katılımcılarımızın kendilerini kulüplerimiz vasıtasıyla daha iyi ifade edebilmeleri. Kulüplerimiz hakkındaki duyurularımız için Instagramda @bibliyoraftopluluk ve @bibliyoraf hesaplarını takip edebilirsiniz.

Hangi Kitapları Okuyacağız?

Okuyacağımız kitapları seçerken her türden okura hitap edeceğini ve siz okurlarımızın dikkatini çekeceğini düşündüğümüz kitapları seçmeye özen gösterdik. 1 Ocak itibariyle başlayacak olan okuma kulübümüzde ilk üç ay okuyacağımız kitaplar şu şekilde:

  • Ocak: Gece Yarısı Kütüphanesi – Matt Haig
  • Şubat: Günden Kalanlar – Kazuo Ishiguro
  • Mart: Daisy Jones ve The Six – Taylor Jenkins Reid

Hem gündemdeki kitaplardan uzaklaşmamak hem de siz katılımcılarımızın fikirlerini de almak istediğimiz için yalnızca ilk üç ayın kitaplarını seçtik. Gelecek ayların kitaplarını ise kulüp katılımcılarıyla birlikte seçeceğiz.

Nasıl Katılırım?

Bibliyoraf Okuma Kulübü katılım formuna buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kulübe katılmak için bu formun doldurulması yeterli olmakla birlikte katılımcılarımıza yaş, şehir vb. kısıtlamalar koymamayı tercih ettik. Online buluşmalar her ayın son cumartesi günü 20.00’da Discord üzerinden gerçekleşecek. Kulüp üyelerinin bu buluşmalara düzenli bir şekilde katılması önem arz etmektedir. Kulübe katılım sağlayanlar mail yoluyla Discord kanalına davet edilecektir.

Diğer duyurularımız:

Ama fakat ancak ve ancak. Lakin ve ile de. Çünkü ama lakin ve. Fakat ancak ve ancak Ama fakat ancak ve ancak. Lakin ve ile de. Çünkü ama lakin ve. Fakat ancak ve ancak Ama fakat ancak ve ancak. Lakin ve ile de. Çünkü ama lakin ve. Fakat ancak ve ancak Ama fakat ancak ve ancak. Lakin ve ile de. Çünkü ama lakin ve. Fakat ancak ve ancak

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.