Bibliyoraf 2. Yılını Kutluyor!

Bibliyoraf 2. Yılını Kutluyor!

Yayın sektörüne taze bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Bibliyoraf ekibi olarak yayın hayatımıza 1 Ocak 2021’de başladık. Amacımız ise edebiyat ve yayın dünyasının her kesimine ulaşmak ve bütün okurları tek bir platformda birleştirmek oldu. Bugün de sizinle birlikte ikinci yılımızı kutluyoruz!

Bibliyoraf olarak bu iki yıllık süreçte okuyucularımıza; onlara yol gösterecek okuma rehberleri, keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak listeler ve sektörün arka planına bir pencere açan yazı dizileri başta olmak üzere geniş bir içerik yelpazesi sunduk. Bu yıl da yaptıklarımızın üzerine katarak yayın hayatımıza devam edeceğiz.

2022 Yılında Neler Yaptık? Bibliyoraf

Ancak hiçbir Bibliyoraf.com’la sınırlı kalmak istemedik. Kurulduğumuz günden beri en büyük hedefimizden biri Bibliyoraf’ı farklı etkinliklerle farklı platformlara taşımaktı. Onlarca kategoride yayımladığımız orijinal içeriklerin yanında gerçekleştireceğimiz girişim, etkinlik ve projeler ile yayın sektöründe bir fark oluşturmak istedik. Bu yıl bu hedefi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştık. Sizlerin ve değerli ekip üyelerimizin katılımıyla birbirinden önemli çalışmalara imza attık!

  • 2022 yılının başında T.C. Kültür Bakanlığının düzenlediği Yayıncılık Fikir Maratonu isimli bir yarışmaya katıldık. Finalistleri arasında yer aldığımız bu etkinlikte, iki gün boyunca girişimimizi değerli isimlere anlatma fırsatı elde ettik.
  • İlk fiziksel söyleşi etkinliğimizi yayıncılık ve edebiyat sektörünün merkezi 39. Uluslararası Kitap Fuarı’nda, Yabancı & İthaki Yayın Grubu ortaklığında gerçekleştirdik!
  • Yılın sonunda 2023 Ocak itibariyle okuma & etkinlik faaliyetlerine başlayacağımız Bibliyoraf Okuma Kulübü’nü duyurduk ve 100 okurumuz ile kulübümüzü açtık!
  • Yüzlerce içeriğimizi okurlarla buluşturduğumuz Bibliyoraf.’com’da 2022 yılı içerisinde 200.000 görüntülenmeyi geçerek toplamda 300.000 görüntülenmeye ulaştık!
  • Sevin Okyay ve Behiç Ak başta olmak üzere, yayın sektörünün önemli isimleriyle onlarca podcast, yayın, röportaj ve içerikte bir araya geldik.

2023’te Neler Yapacağız?

Genç ve gönüllü kitapseverlerden oluşan ekibimiz, ilk günden beri Bibliyoraf’a kendilerinden bir parça katmaya ve kaliteli içerik üretebilmek için ellerinden geleni yapmaya devam ettiler. Yayın, proje, sosyal medya komitelerimiz ve bunların altında yer alan yaklaşık otuz kişilik ekiplerimizle ortaya değerli çalışmalar koymaya devam edeceğiz. Bu yıl da bir önceki yıllar gibi bir yandan kaliteli içerikler üretmek, diğer yandan da keyifli bir çalışma ortamı oluşturmak için çabalayacağız.

Yeni yılda gerçekleştirmeyi planladığımız proje ve çalışmaların hazırlıklarını arka planda sürdürmeye devam ediyoruz. 2023’te yeni ve farklı içeriklerimiz, testlerimiz, çeşitli kulüplerimiz, etkinliklerimiz ve sürpriz projelerimiz ile sizlerle olacağız! Planlayacağımız eğlenceli atölyeler, çeşitli yarışmalar ve edebiyat dünyasından farklı insanları sizlerle buluşturmayı amaçladığımız etkinliklerle okuyucularımızı geniş ve yepyeni ama bir o kadar da tanıdık bir dünyaya davet ediyoruz.

Hepsini takipte kalmak ve yolculuğumuzla bize eşlik etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın! Yeni yılınız kutlu olsun!

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da ama ve fakat. Lakin ama ancak ve lakin. Çünkü ve ya da. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da ama ve fakat. Lakin ama ancak ve lakin. Çünkü ve ya da. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da ama ve fakat. Lakin ama ancak ve lakin. Çünkü ve ya da. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ya da ama ve fakat. Lakin ama ancak ve lakin. Çünkü ve ya da.

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.