Hangi Kurgu Aileden Geliyorsun?

Hangi Kurgu Aileden Geliyorsun?

Okurken kendimizi kaptırıp kurgu olduğunu unuttuğumuz bazı kurgusal aileler vardır. Hani şu kendimizi bir parçası gibi hissettiklerimiz. Birlikte ağlayıp, birlikte güldüklerimiz. Başlarına bir şey gelecek diye kitap boyu tetikte olduğumuz aileler. İşte bu test o aileler hakkında. Öyleyse bakalım sen hangi kurgu aileden geliyorsun?

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Okurken kendimizi kaptırıp kurgu olduğunu unuttuğumuz bazı kurgusal aileler vardır. Hani şu kendimizi bir parçası gibi hissettiklerimiz. Birlikte ağlayıp, birlikte güldüklerimiz. Başlarına bir şey gelecek diye kitap boyu tetikte olduğumuz aileler. İşte bu test o aileler hakkında. Öyleyse bakalım siz hangi kurgusal ailensiniz? Okurken kendimizi kaptırıp kurgu olduğunu unuttuğumuz bazı kurgusal aileler vardır. Hani şu kendimizi bir parçası gibi hissettiklerimiz. Birlikte ağlayıp, birlikte güldüklerimiz. Başlarına bir şey gelecek diye kitap boyu tetikte olduğumuz aileler. İşte bu test o aileler hakkında. Öyleyse bakalım siz hangi kurgusal ailensiniz?

Ama fakat ancak ve ancak. Lakin çünkü. Fakat ve yine de. Ancak ama çünkü. Fakat.

hangi kurgu aileden geliyorsun?

Hani şu kendimizi bir parçası gibi hissettiklerimiz. Birlikte ağlayıp, birlikte güldüklerimiz. Başlarına bir şey gelecek diye kitap boyu tetikte olduğumuz aileler. İşte bu test o aileler hakkında. Öyleyse bakalım siz hangi kurgusal ailensiniz?Okurken kendimizi kaptırıp kurgu olduğunu unuttuğumuz bazı kurgusal aileler vardır. Hani şu kendimizi bir parçası gibi hissettiklerimiz. Birlikte ağlayıp, birlikte güldüklerimiz. Başlarına bir şey gelecek diye kitap boyu tetikte olduğumuz aileler. İşte bu test o aileler hakkında. Öyleyse bakalım siz hangi kurgusal ailensiniz? Okurken kendimizi kaptırıp kurgu olduğunu unuttuğumuz bazı kurgusal aileler vardır. Hani şu kendimizi bir parçası gibi hissettiklerimiz. Birlikte ağlayıp, birlikte güldüklerimiz. Başlarına bir şey gelecek diye kitap boyu tetikte olduğumuz aileler. İşte bu test o aileler hakkında. Öyleyse bakalım siz hangi kurgusal ailensiniz?

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Okumayı ve okuduklarım hakkında yazmayı çok seviyorum. İnstagram hesabımda, Wannartta ve blogumda uzun süre kitap/film incelemeleri yazdım. Şimdiyse Bibliyoraf’ta yazarım!
Yazı oluşturuldu 14

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.