Colleen Hoover Yeni Duyurusuyla Hayranlarını Şaşırttı

Colleen Hoover Yeni Duyurusuyla Hayranlarını Şaşırttı

Herkese merhaba. Colleen Hoover geçtiğimiz günlerde instagram üzerinden yeni kitabının duyurusunu paylaştı. Bu habere göre çıktığı günden beri hem yurt dışında hem de ülkemizde çokça sevilen ve dillerden düşmeyen Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitabının ikincisi geliyor! 18 Ekimde çıkması beklenen It Starts With Us’ta bizi neler bekliyor, gelin birlikte bakalım.

Her Şeyi Başlatan Kitap colleen hoover

colleen hoover

Kitap, bir çiçekçi dükkanı işleten Lily ve bir cerrah olan Ryle’ı konu alıyor. Bir binanın çatısında tanıştıkları ilk gün birbirlerinden etkilenen karakterlerimizin yolu bir süreliğine ayrılsa da bu çok uzun sürmüyor. Ryle’ın kız kardeşi Lily’nin dükkanında çalışmaya başladığında Lily ve Ryle’ın da görüşmeleri kaçınılmaz oluyor. Aralarındaki ilişki her geçen gün derinleşirken pürüzlerin ortaya çıkması da kaçınılmaz oluyor.

Şiddetin olduğu bir evde büyüyen Lily, annesiyle aynı kaderi paylaşmak istemiyor. Bu yüzden Ryle’la ilişkisinde her adımını dikkatle atıyor. Fakat Ryle, Lily’nin çocukken yazdığı günlüklerini bulduğunda işler biraz değişmeye başlıyor. Bu günlüklerde Lily, çocukluğunu ve ilk aşkı olan Atlas’ı anlatıyor. Ryle tüm bu Atlas olayının geçmişte kaldığını düşünse de aslında öyle olmadığını fark ediyor.

It Starts With Us’ta Bizi Neler Bekliyor?

colleen hoover

Hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki birçok okur, kitabı bitirdikten sonra Atlas’ın olduğu sahnelerin daha fazla olmasını istediğini söylemişti. Hatta okurlar Ryle hayranları ve Atlas hayranları olarak ikiye ayrılmıştı. İlk kitapta çoğunlukla Ryle’ı okumuş, Atlas’ı daha çok günlüklerde görmüştük. Ancak Hoover, bu yeni kitabıyla Atlas hayranlarını sevindiriyor. It Starts With Us Atlas ve Lily’nin hikayesini anlatıyor.

Kitabın kapağı ve anlamı da okuyucuları etkiliyor. İlk kitapta Atlas’ın Lily’e söylediği, “Artık yüzmeyi bırakabilirsin, Lily. Sonunda kıyıya ulaştık” cümlesinin izlerini bu kapakta da görebiliyoruz. Ayrıca kapaktaki beyaz nergis çiçekleri de yeni başlangıçları temsil ediyor. Henüz detaylı açıklamalar bulunmasa da okurların bu kitap için oldukça heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz.

Kitaptan Beyaz Perdeye colleen hoover

colleen hoover

Şimdi ise okurlar Bizimle Başladı Bizimle Bitti’nin filmini bekliyor. Yönetmenliğini Five Feet Apart filminde de yer almış olan Justin Baldoni üstleniyor. Baldoni, geçen sene temmuz ayında instagram hesabından kitabın haklarını aldığını duyurmuştu. Ekim ayında ise ilk taslağının oluşturulduğunu öğrenmiştik. Çıkış tarihi belli olmayan filmin 2023’te çıkabileceği söyleniyor.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti Hoover’ın ekrana uyarlanacak ilk kitabı değil. Yazarın Confess isimli kitabı 2017 yılında aynı isimle diziye uyarlanmıştı. Dizi kötü bir geçmişe sahip bir kadın ve ondan sırlar saklayan bir adamı konu alıyor. Bir sezon, yedi bölümden oluşan dizinin başrollerini Katie Leclerc ve Ryan Cooper paylaşıyor.  

Yazarın Dilimize Çevrilen Kitapları

  • Çarpılma (Çarpılma 1), Epsilon Yayınları
  • Ya Hiç Gelmeseydin (Çarpılma 2), Epsilon Yayınları
  • Kim Bu Kız? (Çarpılma 3), Epsilon Yayınları
  • Umutsuz (Umutsuz 1), Epsilon Yayınları
  • Yeni Bir Umut (Umutsuz 2), Epsilon Yayınları
  • Çirkin Aşk, Epsilon Yayınları
  • Asla Asla, Epsilon Yayınları
  • Bizimle Başladı Bizimle Bitti, Epsilon Yayınları
  • VerityGerçeğin Diğer Kıyısı, Epsilon Yayınları
  • Her Kalp Kırılır, Ephesus Yayınları

Yazarın bu duyurusu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bizimle Başladı Bizimle Bitti’ye bir devam kitabı geleceği için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın!

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Ama. Fakat. Ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Veya ama çünkü. Ama. Fakat. Ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Veya ama çünkü.

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.