Ateşböceği Yolu'nun Dizisi Geliyor!

Ateşböceği Yolu’nun Uyarlaması Sonunda Geliyor!

ateşböceği

Kristin Hannah’nın sevilen kitabı Ateşböceği Yolu’ndan uyarlanan dizi 3 Şubat’ta geliyor!

Ateşböceği Yolu'nun Uyarlaması Sonunda Geliyor!

Kristin Hannah’ın 2008 yılında yayınladığı ve hayranlarını ikiye bölen Ateşböceği Yolu, Netflix imzasıyla 3 Şubat’ta izleyicisiyle buluşuyor. İki arkadaşın inişli çıkışlı hikayesini izleyeceğimiz Firefly Lane’in posteri geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı. Dizinin başrollerini 27 Dresses, Grey’s Anatomy ve The Ugly Truth gibi klasikleşmiş yapımlarda boy gösteren Katherine Heigl ve Scrubs, How I Met Your Mother gibi dizilerden tanıdığımız Sarah Chalke ikilisi üstleniyor.

Beau Garrett’ın Cloud’u, Ben Lawson’ın Ryan’ı ve Yael Yurman’ın Marah Mularkey’i canlandırdığı bu dizide adları Tully ve Kate olan iki kadının çocukluk yıllarında başlayan ve sonsuza dek süreceğine söz verdikleri dostluklarının hikayesini izleyeceğiz.

Forbes’a göre Firefly Lane, “hayatı tüm iniş ve çıkışları boyunca o arkadaşa” sahip olan herkes için “mükemmel bir eğlence” olarak hizmet veren “son derece iyi yapılmış” bir dizi. Başka bir deyişle, sıcak, bulanık ve izleyicilerin içinde kendisini bulabileceği bir dizi gibi görünüyor.

Dram, aşk ve arkadaşlık konularını kendinde buluşturan Firefly Lane’in ilk teaserı geçtiğimiz kasım ayında yayınlanmıştı. Dizinin fragmanı da iki hafta önce Netflix’in YouTube kanalında yayınladı. Kitabın hayranları fragmandan memnun kalmış görünüyor. ateşböceği

Dizide genç Tully’yi canlandıran oyuncu Ali Skovbye oldu. Kendisini Once Upon A Time’da Paige olarak görmüştük. Genç Kate’e ise The Magicians’ın Sylivia’sı Roan Curtis hayat veriyor.

Yapımcı koltuğunda Katherine Heigl’ın da bulunduğu Firefly Lane’in yönetmenliğini ise Peter O’Fallon, Vanessa Parise, Anne Wheeler ve Lee Rose üstleniyor. Vanessa Parise’ i daha önce The Good Doctor dizisiyle, Lee Rose’u ise True Blood ve Grace and Frankie dizilerinde görmüştük.

Hannah Ateşböceği Yolu’nu ilk yayımladığında hayranları büyük bir şokla karşılaşmış ve kitabı sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye bölünmüşlerdi. Bakalım Firefly Lane, okuyucular tarafından nasıl karşılanacak. “Dizi nasıl olmuş?” sorusunun cevabı için beklemede kalın 🙂

Dizide genç Tully’yi canlandıran oyuncu Ali Skovbye oldu. Kendisini Once Upon A Time’da Paige olarak görmüştük. Genç Kate’e ise The Magicians’ın Sylivia’sı Roan Curtis hayat veriyor. Dizide genç Tully’yi canlandıran oyuncu Ali Skovbye oldu. Kendisini Once Upon A Time’da Paige olarak görmüştük. Genç Kate’e ise The Magicians’ın Sylivia’sı Roan Curtis hayat veriyor. Dizide genç Tully’yi canlandıran oyuncu Ali Skovbye oldu. Kendisini Once Upon A Time’da Paige olarak görmüştük. Genç Kate’e ise The Magicians’ın Sylivia’sı Roan Curtis hayat veriyor.

Bu bir alt başlık. Hello. Ama fakat ve lakin. Ancak ve ancak. Ateşböceği Ancak ve ancak.

Ama ve fakat. Ancak ve ancak. . Ama ve fakat. Lakin ama fakat. Bu yazı neden böyle pöf. Sabah kalktım. Bugün yine çok geç kaldım. Saçımı yaptım. Güneş parlak harika. Dışarı çıktım. Bugün okul yok. Bir şeyler yapmam lazım. Derdim tasam yok. Yeter. Ama ve fakat. Ancak ve ancak. Ama ve fakat. Lakin ama fakat. Ama ve fakat. Ancak ve ancak. .Ama ve fakat. Lakin ama fakat. Ama ve fakat. Ancak ve ancak. .Ama ve fakat. Lakin ama fakat. Ama ve fakat. Ancak ve ancak..Ama ve fakat. Lakin ama fakat. Ama ve fakat. Ancak ve ancak. Ama ve fakat. Lakin ama fakat.

Ateşböceği. Ateşböceği. Ateşböceği

Bu yazı Selin Çolak ve Eslem Dereli ortaklığında yazılmıştır.

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Yazıyı burada paylaş:

Ama artık yeter. Ama lakin fakat. Fakat ama lakin.

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 328

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.