Zevklerine Göre Hangi Netflix Uyarlamasını Mutlaka İzlemelisin?

Zevklerine Göre Hangi Netflix Uyarlamasını Mutlaka İzlemelisin?

netflix

Netflix’in popüler uyarlamalarından hangisi izlemesin, öğrenmeye var mısın?

Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin!

Küçüklüğümüzden beri tanıdık dünyalarında büyüdüğümüz masallar, gece uyumadan önce bizlere eşlik etti. Rapunzel’in saçlarıyla bir kuleye tırmandık, Nasreddin Hoca’yla fıkralar paylaştık, devlerin ülkesini ziyaret ettik. Bu masallar büyürken farkında olmasak da bizlere çok büyük şeyler kazandırdı. Belki cesaret, belki dostluk, belki de anlayış. Günümüzde büyüyen çocuklar için masal git gide önemini yitirdiği için, biz de bugün sizlere masalların önemini hatırlatmak, masalın ne olduğuna tekrardan değinmek istedik!

Mesela Pinokyo bugün hala bir yetişkine dürüstlüğün önemini, Çirkin Ördek Yavrusu farklılığın bir sorun olmadığını hatırlatabilir. Yetişkin bir birey, hiçbir şey öğrenmek istemese bile gerçek dünyanın yorgunluğundan ve kaosundan uzaklaşmak, her zaman iyi kalplilerin kazandığı bir dünyada düş kurmak isteyebilir. Çünkü masalların dünyasında kötülerin kazanmasına yer yoktur ve adalet her zaman yerini bulur. Biz gençler ve yetişkinler olarak kaç yaşımıza gelirsek gelelim bazen bunu hatırlamaya hala ihtiyaç duyabiliyoruz.

Arincon banner
Satın almak için tıkla!

Netflix Netflixhttps://www.opinionstage.com/dashboard/personalities/829684/edit


Beğenebileceğiniz diğer testlerimiz:

Yazıyı burada paylaş:

Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin!

Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin! Netflix’in son dönemde yayınlanan uyarlamalarını sizin için derledik. Dizi zevkinize göre testi çözün, hangi uyarlamayı izlemelisiniz öğrenin!

Ancak ve ancak. Lakin fakat ama. Çünkü ve çünkü. Veya ya da. Belki mademki. Ancak ve ancak. Lakin fakat ama. Çünkü ve çünkü. Veya ya da. Belki mademki. Ancak ve ancak. Lakin fakat ama. Çünkü ve çünkü. Veya ya da. Belki mademki.

kurucu, yazar, sosyal medya sorumlusu ve güvenlik şefi :)
Yazı oluşturuldu 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.