Test: Hangi Çocuk Kitabı Karakterisin?

Test: Hangi Çocuk Kitabı Karakterisin?

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı! Bibliyoraf ekibi olarak hepinizin bayramını en içten dileklerimizle kutlarız. Ekipçe bugünü eğlenceli bir testle kutlamak istedik. çocuk kitabı

Bu yüzden de sevdiğiniz karakterleri sonuç kısmına sakladığımız bu testi hazırladık. Bakalım siz bu çocuk kitabı karakterleri arasından kim çıkacaksınız? Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

/10

1 / 10

2 / 10

3 / 10

4 / 10

5 / 10

6 / 10

7 / 10

8 / 10

9 / 10

10 / 10

Beğenebileceğiniz diğer yazılarımız:

Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü. Ama fakat ancak ve ancak. Çünkü ve ya da. Ama ve lakin. Ve fakat çünkü. Ama çünkü. Ve ile de çünkü.

Yazıyı burada paylaş:

Dedesinin kitaplarıyla büyüyen Selin, distopik ve fantastik dünyaların bir numaralı fanı. Sitede çıkan yazıların altında gömülmediği zamanlarda her tarafa nazar boncuğu emojisi koyuyor.
Yazı oluşturuldu 92

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.