Test: Bu Sevilen Grisha Karakterlerinden Hangisisin?

Test: Bu Sevilen Grisha Karakterlerinden Hangisisin?

Hazır Shadow & Bone çıkmışken Grisha macerasını bir de Bibliyoraf’ta yaşamaya hazır mısın?

Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün!

Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Netflix tarafından uyarlanan Shadow and Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Grisha Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün!

başlık grisha

Dikenlerin Dili şu anda kutulu olarak satıldığından dolayı kitap sitelerinin çoğunda arka kapak yazısı yazmıyor. Sizin için arka kapakta yer alan bilgileri şöyle çevirdim1: Dikenlerin Dili şu anda kutulu olarak satıldığından dolayı kitap sitelerinin çoğunda arka kapak yazısı yazmıyor. Sizin için arka kapakta yer alan bilgileri şöyle çevirdim1: Fantastik dediğimizde ilk akla gelen serilerden olan Grisha serisinin ara kitabı Dikenlerin Dili’ni okumak için sabırsızlanıyorum. Leigh Bardugo’nun efsaneleşmiş dilinin masallar üzerindeki büyüleyici etkisi heyecanımı katbekat arttırıyor diyebilirim. Şimdiden hepimize iyi okumalar, hoşça kalın!

Fantastik dediğimizde ilk akla gelen serilerden olan Grisha serisinin ara kitabı Dikenlerin Dili’ni okumak için sabırsızlanıyorum. Leigh Bardugo’nun efsaneleşmiş dilinin masallar üzerindeki büyüleyici etkisi heyecanımı katbekat arttırıyor diyebilirim. Şimdiden hepimize iyi okumalar, hoşça kalın! Fantastik dediğimizde ilk akla gelen serilerden olan Grisha serisinin ara kitabı Dikenlerin Dili’ni okumak için sabırsızlanıyorum. Leigh Bardugo’nun efsaneleşmiş dilinin masallar üzerindeki büyüleyici etkisi heyecanımı katbekat arttırıyor diyebilirim. Şimdiden hepimize iyi okumalar, hoşça kalın!

Bu test Begümay Kocabaş, Aleyna Karahan ve Selin Çolak ortaklığında oluşturulmuştur.

başlık

Ama fakat lakin. Çünkü ya da. Belki ve veya ile. Ancak ve ancak. Fakat ama lakin. De. Ama fakat lakin. Çünkü ya da. Belki ve veya ile. Ancak ve ancak. Fakat ama lakin. De.

Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün! Bone 23 Nisan’da ekranlarımızı süslemişken Bibliyoraf ailesi olarak serinin hayranlarına küçük bir test hazırlayalım dedik. Testimizi çözün ve Üçlemesi’ndeki hangi karaktersiniz görün!

Beğenebileceğiniz diğer içeriklerimiz:

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 268

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.