Keyifli Bir Arincon Macerasına Hazır Mısın?

Keyifli Bir Arincon Macerasına Hazır Mısın?

arincon

Merhaba sevgili okur, bu testimizde seninle birlikte Arincon’un zorlu dünyasında bir yolculuğa çıkıyoruz.

Cem Gülbent’in Arincon kitabından esinlenerek hazırladığımız bu testte kitabın ana karakterleri Arya ve İngo ile çetrefilli bir maceraya çıkmaya hazır mısın? Kitabı henüz okumadıysan hiç endişelenme çünkü bu testi hazırlarken seni de düşündük! İşte testi çözerken bilmen gereken her şey:

  • Arincon: 64 profesör tarafından oluşturulan bir yapay zeka programı.
  • Profesör Kızıl: Aslen Arincon’a katkıda bulunan profesörlerden biri fakat sonradan Arincon’u kendi çıkarları için kullanmaya karar verip sistem ele geçirmeye çalışıyor.
  • Arya ve İngo: Kitabımızın ana karakterleri, kardeşler. Babaları aniden ortadan kaybolunca onu bulmak için Arincon evrenine giriş yapıyorlar.
  • Düşkapanlar: Arincon evreni için çalışan yaratıklar. Sistemde çıkan bir arıza yüzünden programları hata veriyor ve yakaladıkları insanın bütün anılarını siliyorar.
  • Gezgin: Arya ve İngo’nun Arincon dünyasında karşılaştıkları biri. Geçmişine dair pek bir şey bilmiyoruz.
  • Cesur: Arya ve İngo’nun Arincon dünyasında karşılaştıkları biri. Geçmişine dair pek bir şey bilmiyoruz.
  • Frekans kayması: Arincon evreninde dört farklı frekans var ve bazen bu frekans kayabiliyor. Bunun sonucunda da bazen biriyle aynı odada olsanız bile onu göremeyebilirsiniz.

Bugün size okuduğum bir kitap hakkındaki duygu ve düşüncelerimi yazmam gerek… Çünkü günlerden pazartesi! Ancak yıllardır her pazartesi, “okuduklarını” yayınladı bu adam. Ama bugün nedense isyan etmek geliyor içimden; yaş krizidir belki… Belki, önüme gelen herkesle bir şekilde didişmemin nedeni de budur; kim bilir. Neyse… Ben size “okuduklarım”ı yazmayacağım bugün… Aslında hiçbir şey yazmayacağım. Yıllardır yaptığım gibi bir konuya takılıp o konudaki düşüncelerimi de aktarmaya çalışmayacağım. Sadece zamanınızı çalacağım bugün. Hiçbir şey yazmayacağım ve iddia ediyorum ki bugüne kadar yazılarımın çoğunu başından sonuna kadar okuyamayan birçoğunuz bile bu yazıyı sonuna kadar okuyacaksınız. Ama ancak ve lakin. Yalnız ki de ve. çünkü ancak ve ancak. Çünkü boş bir yazı olacak bu… Boşlukta yol alacağınız için bir bakacaksınız, yazının sonuna gelmişsiniz… Ve o anda sadece şunu düşüneceksiniz.

Belki, önüme gelen herkesle bir şekilde didişmemin nedeni de budur; kim bilir. Neyse… Ben size “okuduklarım”ı yazmayacağım bugün… Arincon

Arincon Macerasına Hazır Mısın?
Kitabı satın almak için tıkla!

Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bu test Selin Çolak, Erdeniz Erten ve Nisa Sümertekin ortaklığında hazırlanmıştır.

Beğenebileceğiniz diğer içeriklerimiz:

Yazıyı burada paylaş:

Kitapların kahramana dönüştüğü yer.
İnternet sitesi http://bibliyoraf.com
Yazı oluşturuldu 269

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.