Test: Harry Potter Evreninin Çapulcularını Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Test: Harry Potter Evreninin Çapulcularını Ne Kadar İyi Tanıyorsun?

Çapulcular

Mösyöler Aylak, Kılkuyruk, Patiayak ve Çatalak gururla sunar: Çapulcu Testi

Bibliyoraf’ın bu testinde Harry Potter evreninin en sevilen ve merak edilen hikayesine konuk oluyoruz: Çapulcular. Testi çöz ve Çapulcular hakkındaki bilgilerin ne kadar tazeymiş öğren. Sonuçlarını bizimle paylaşmayı unutma!

Beğenebileceğiniz diğer içeriklerimiz:

Yazıyı burada paylaş:

Çapulcular

Yurtdışında fazlasıyla popüler olan Diskdünya, ülkemizde ne yazık ki o kadar tanınmıyor. Her ne kadar kırk bir kitap başlangıçta göz korkutucu olsa da başladıktan sonra bitsin istemeyeceksiniz. En azından benim için öyle oldu. Okumaya başladıktan sonra seriyi bırakamadım. Yazımda da Diskdünya’nın sevdiğim bazı yanlarından bahsettim. İyi okumalar dilerim.

Yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Amacıma ulaşıp Diskdünya’ya ilginizi çekebildim mi? Seri kesinlikle küçücük bir şansı bile hakkediyor. Usta yazarlara ilham olmuş bu seriyi çok geciktirmeden okuyun derim. Umarım yazıyı beğenmişsinizdir. Kitaplarla kalın!

Yurtdışında fazlasıyla popüler olan Diskdünya, ülkemizde ne yazık ki o kadar tanınmıyor. Her ne kadar kırk bir kitap başlangıçta göz korkutucu olsa da başladıktan sonra bitsin istemeyeceksiniz. En azından benim için öyle oldu. Okumaya başladıktan sonra seriyi bırakamadım. Yazımda da Diskdünya’nın sevdiğim bazı yanlarından bahsettim. İyi okumalar dilerim. Çapulcular

Yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Amacıma ulaşıp Diskdünya’ya ilginizi çekebildim mi? Seri kesinlikle küçücük bir şansı bile hakkediyor. Usta yazarlara ilham olmuş bu seriyi çok geciktirmeden okuyun derim. Umarım yazıyı beğenmişsinizdir. Kitaplarla kalın! Yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Amacıma ulaşıp Diskdünya’ya ilginizi çekebildim mi? Seri kesinlikle küçücük bir şansı bile hakkediyor. Usta yazarlara ilham olmuş bu seriyi çok geciktirmeden okuyun derim. Umarım yazıyı beğenmişsinizdir. Kitaplarla kalın!

Yurtdışında fazlasıyla popüler olan Diskdünya, ülkemizde ne yazık ki o kadar tanınmıyor. Her ne kadar kırk bir kitap başlangıçta göz korkutucu olsa da başladıktan sonra bitsin istemeyeceksiniz. En azından benim için öyle oldu. Okumaya başladıktan sonra seriyi bırakamadım. Yazımda da Diskdünya’nın sevdiğim bazı yanlarından bahsettim. İyi okumalar dilerim., Çapulcular.

Dedesinin kitaplarıyla büyüyen Selin, distopik ve fantastik dünyaların bir numaralı fanı. Sitede çıkan yazıların altında gömülmediği zamanlarda her tarafa nazar boncuğu emojisi koyuyor.
Yazı oluşturuldu 71

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.